Styrelse 2017

 

Anders200

Anders Redin

Ordförande
070-9567171
anders.redin@isidorum.se

 

 

 

Styrelse Jan

Jan Germundsson

073-418 36 95

jan.germundsson@telia.com

 

 
 Styrelse Agneta

Agneta Marcusson

070-535 65 58

 agneta.marcusson@regionostergotland.se

 

 

 Magnus Nystrand

076-140 84 57

magnus@mklrestauranger.se

 

 

 

 

 

AndersA

Anders Angelstig

0706-25 10 45

anders.angelstig@delphi.se

 

 

   
 Styrelse Emma

Emma Holmström

073-140 27 49

e.holmstrom@hotmail.com

   
per2015 

Per Hagegård

070-625 14 37

per@hagegardutveckling.se

   

Styrelse Bjorn

Björn Sturehed

adjungerad

0708-28 17 72
bjorn.sturehed@landerydsgolf.se

 

Kristian Eklöf

Revisor

0709-295394

kristian.ekloef@se.pwc.com

Björn Hellander

Revisor

070-591 65 51
bjornhelander@telia.com

Stenstorpsvägen 20
589 35 Linköping


Valberedning

Gunilla Gustafsson  Sammankallande, 070-544 15 07

Ken Linberg , 070-244 77 39

Rein Puusepp

Landeryds Golfklubb

Landeryds Golfklubb
Bogestad Gård
585 93 Linköping
013-36 22 00
info@landerydsgolf.se

› Kontaktuppgifter och ekonomi

› Hitta till Landeryd (Norra + Södra banan)
› Hitta till Vesterby (Vesterby + Boende)

Bildgalleri

Du hittar fler bilder på Flickr!