Sälja / Köpa spelrätt

 

Önskar du köpa eller sälja en spelrätt? Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post kansli@landerydsgolf.se. På den här sidan publicerar vi sedan ditt namn och kontaktuppgifter (ej pris) för att förmedla affären.

Ladda hem blankett & bestämmelser för överlåtande av spelrätt ››

 

Jag vill sälja spelrätt:


Svante Wikström - 0706-727428

Hasse Sandström - 0708-100310

Sara o Ulf Palmqvist 0734-185376 / ulf.palmqvist@saabgroup.com

Marie Axén - marie@axen.me

Anders Edlund - 0733-541826 / aelkpg@gmail.com

Erik Kvissberg - erik.kvissberg@gmail.com

Ulf Billow - 070-3106414 / ulf.billow@gmail.com

Manfred Jacobi - manfred.jacobi@gmail.com

Lars Stavlind - stavlind@yahoo.se

Rikard Sagent - 0708-987778 / rikard.sagent@gmail.com

Torgny Redgård 013-59280

Carl Broman - coe.broman@gmail.com

Jan E Berglund - 013-161097 / 070-5409916 / janankiberglund@msn.com

Inger Ståhle - 013-120191

Leif Bogren 070-5339274 / leif.bogren@telia.com

Gunilla o Robert Ekman 013-88053 / stafsater@telia.com

Anders Eklund 0705-432355 / anders.pea.eklund@gmail.com

Lars Carlberg 0768-298892 / lars.g.carlberg@telia.com

Lennart Nilsson 0705-942197 / lennart.nilsson43@bredband.net

Jeanette, Lars och (Magnus Johansson) 070-5405324 / info@kingbo.se

Martin Hellstrand 0734-184655 / martin.hellstrand@saabgroup.com

Lisa Hultin o Christer Hultin 0706-913484 / lisa.hultin@gmail.com

Anita Jarheden 0730-661536 / aljarheden@hotmail.com

David Almlöf 0725-408862 / david.a@comhem.se

 

 

 

 

 

Jag vill köpa spelrätt:

Jan Möller janmoller@live.se

Johan Broms 0734-180169 / bromma69@gmail.com

Jan-Erik Svensson janne_sve@live.se

 

 

 

 

 

Landeryds Golfklubb

Landeryds Golfklubb
Bogestad Gård
585 93 Linköping
013-36 22 00
info@landerydsgolf.se

› Kontaktuppgifter och ekonomi

› Hitta till Landeryd (Norra + Södra banan)
› Hitta till Vesterby (Vesterby + Boende)

Bildgalleri

Du hittar fler bilder på Flickr!