Kontakt & Öppettider

Landeryd (Bogestad)

Restaurang Landeryd

Hitta till Landeryd Bogestad

Caddymaster

Caddymaster har stängt för säsongen.
Vill du komma i kontakt med Caddymaster? Maila till caddymaster@landeryd.se

Kansli

013-36 22 10
Telefontid vardag kl 10-12, övrig tid kansli@landeryd.se

Shop

013-36 22 00
shop@landeryd.se

Vi har stängt från 1 november med ordinarie tider, men vi finns ofta på plats vardagar så kontakta gärna Peter Lindh om du behöver komma i kontakt med oss
0708-58 40 34 eller shop@landeryd.se

Boka Custom Fit kan du göra under shopfliken här på hemsidan.

Bogestad Krog

Har stängt för lunchservering.

Veckans meny!

Vesterby

Resaurang Vesterby

Hitta till Vesterby

Reception

013-36 22 50
vesterby@landeryd.se

Restaurang

013-36 22 55
Vi har stängt för lunch men vi har helgkassen varje vecka som går att beställa.
Vid större bokning kontakta oss för mer information.

Konferens & Hotell

013-36 22 50
vesterby@landeryd.se

restaurang.vesterby@landeryd.se

 


Kontaktpersoner

Caddiemaster Landeryd

Receptionen Vesterby

Kansli

Björn Sturehed, Klubbdirektör, VD

Gunnel Eriksson, Kansliansvarig

gunnel eriksson
kansli@landeryd.se
013-36 22 10

Marie Erlandsson, Ekonomi


Instruktör/Shop

Peter Lindh, Headprofessional

Restauranger & Hotell

Bogestad Krog

info@bogestadkrog.se
013-36 22 15

Tina Eriksson Restaurangchef Vesterby

tina eriksson

tina.eriksson@landeryd.se
0702-13 07 69
013-36 22 55

Marcus Carlgren Platsansvarig Vesterby

Event

Björn Sturehed

Banan

Kristoffer Pantzar, Banchef Landeryd & Äventyrsgolfbanan

Peter Isaksson, Banchef Vesterby & Vårdsberg

Ulf Holmgren, Chefsmekaniker