Sälja / Köpa spelrätt

 

Önskar du köpa eller sälja en spelrätt? Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post kansli@landerydsgolf.se. På den här sidan publicerar vi sedan ditt namn och kontaktuppgifter (ej pris) för att förmedla affären.

Ladda hem blankett & bestämmelser för överlåtande av spelrätt ››

 

Jag vill sälja spelrätt:


Hasse Sandström - 0708-100310

Sara o Ulf Palmqvist 0734-185376 / ulf.palmqvist@saabgroup.com

Marie Axén - marie@axen.me

Anders Edlund - 0733-541826 / aelkpg@gmail.com

Erik Kvissberg - erik.kvissberg@gmail.com

Ulf Billow - 070-3106414 / ulf.billow@gmail.com

Manfred Jacobi - manfred.jacobi@gmail.com

Lars Stavlind - stavlind@yahoo.se

Rikard Sagent - 0708-987778 / rikard.sagent@gmail.com

Carl Broman - coe.broman@gmail.com

Jan E Berglund - 013-161097 / 070-5409916 / janankiberglund@msn.com

Inger Ståhle - 013-120191

Anders Eklund 0705-432355 / anders.pea.eklund@gmail.com

Lars Carlberg 0768-298892 / lars.g.carlberg@telia.com

Lennart Nilsson 0705-942197 / lennart.nilsson43@bredband.net

David Almlöf 0725-408862 / david.a@comhem.se

Vivi Jigerström 0705-940700 / vivi.jigerstrom@telia.com

Sven-Inge Lundin 0120-10394 / sveningelundin@telia.com

Gerd Nyström 013-151403 / t-g.nystrom@telia.com

Jan Axing 0708-877065 / janne@axing.se

 

 

 

 

 

Jag vill köpa spelrätt:

Johan Broms 0734-180169 / bromma69@gmail.com

Jan-Erik Svensson janne_sve@live.se

 

 

 

 

 

Landeryds Golfklubb

Landeryds Golfklubb
Bogestad Gård
585 93 Linköping
Östergötland
013-36 22 00
info@landerydsgolf.se

› Kontaktuppgifter och ekonomi

› Hitta till Landeryd (Norra + Södra banan)
› Hitta till Vesterby (Vesterby + Boende)