Sälja / Köpa spelrätt

 

Önskar du köpa eller sälja en spelrätt? Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post kansli@landerydsgolf.se. På den här sidan publicerar vi sedan ditt namn och kontaktuppgifter (ej pris) för att förmedla affären.

Ladda hem blankett & bestämmelser för överlåtande av spelrätt ››

 

Jag vill sälja spelrätt:


Hasse Sandström - 0708-100310

Sara o Ulf Palmqvist 0734-185376 / ulf.palmqvist@saabgroup.com

Anders Edlund - 0733-541826 / aelkpg@gmail.com

Erik Kvissberg - erik.kvissberg@gmail.com

Ulf Billow - 070-3106414 / ulf.billow@gmail.com

Manfred Jacobi - manfred.jacobi@gmail.com

Lars Stavlind - stavlind@yahoo.se

Rikard Sagent - 0708-987778 / rikard.sagent@gmail.com

Jan E Berglund - 013-161097 / 070-5409916 / janankiberglund@msn.com

Inger Ståhle - 013-120191

Lars Carlberg 0768-298892 / lars.g.carlberg@telia.com

Lennart Nilsson 0705-942197 / lennart.nilsson43@bredband.net

Patrick Jansson 070-6374390 / paj-79@hotmail.com

Mathias Peterson 070-5318840 / mathias.997.2@gmail.com

Patrik Granath 070-6207005 / patrik.granat@regionostergotland.se

Kristina Sthengel-Lund och Per Lund 076-7807300 / hasalipeki@hotmail.com

Inger Magnusson 0705-740963 / jan.magnusson13@comhem.se

Birgitta Rylander 0707-100585 / birgitta.rylander@hotmail.se

Per-Olov Larsson 0703-605477 / peolar@gmail.com

Mikaela Persson o Gustav Persson 070-7737191 / gurra.persson@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Jag vill köpa spelrätt:

Johan Broms 0734-180169 / bromma69@gmail.com

Jan-Erik Svensson janne_sve@live.se

Henrik Kjellberg  henrik.kjellberg12@outlook.com 

Viveca Nilsson 0760-362515 / vivecakram@hotmail.com

 

 

 

 

 

Landeryds Golfklubb

Landeryds Golfklubb
Bogestad Gård
585 93 Linköping
Östergötland
013-36 22 00
info@landerydsgolf.se

› Kontaktuppgifter och ekonomi

› Hitta till Landeryd (Norra + Södra banan)
› Hitta till Vesterby (Vesterby + Boende)

Webbkamera Landeryd