Sälja / Köpa spelrätt

 

 

Önskar du köpa eller sälja en spelrätt? Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post kansli@landerydsgolf.se. På den här sidan publicerar vi sedan ditt namn och kontaktuppgifter (ej pris) för att förmedla affären.

Ladda hem blankett & bestämmelser för överlåtande av spelrätt ››

 

Jag vill sälja spelrätt:


Hasse Sandström - 0708-100310

Sara o Ulf Palmqvist 0734-185376 / ulf.palmqvist@saabgroup.com

Erik Kvissberg - erik.kvissberg@gmail.com

Lars Stavlind - stavlind@yahoo.se

Rikard Sagent - 0708-987778 / rikard.sagent@gmail.com

Kerstin Eke kerstin44.eke@hotmail.com

Russell Sparham russell_init@hotmail.com

Caroline Wange 073-3629357 / caroline.wange@gmail.com

Lars Molin 070-6742632 / lars.molin35@comhem.se

Eva Landgård 073-867 40 85/ eva.landgard@gmail.com

Janeric Lindquist 070-5803188 / janericl50@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Jag vill köpa spelrätt:

Johan Broms 0734-180169 / bromma69@gmail.com

Jonas Nilsson 073-4187489 / jonas.nilsson2@saabgroup.com

Niclas Kaller kockenkaller@gmail.com

Fredrik Hellstrand  fredrik.hellstrand1@gmail.com

Jan Tano 0727-481856 / jan.tano@comhem.se

Henrik Strandberg 070-3209318 / hstrand16@hotmail.com

Dag Johansson 0705-616462 / johansson.dag@gmail.com

 

 

 

 

 

Landeryds Golfklubb

Landeryds Golfklubb
Bogestad Gård
585 93 Linköping
Östergötland
013-36 22 00
info@landerydsgolf.se

› Kontaktuppgifter och ekonomi

› Hitta till Landeryd (Norra + Södra banan)
› Hitta till Vesterby (Vesterby + Boende)

Webbkamera Landeryd