Sälja / Köpa spelrätt

 

 

 

 

Önskar du köpa eller sälja en spelrätt? Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post kansli@landerydsgolf.se. På den här sidan publicerar vi sedan ditt namn och kontaktuppgifter (ej pris) för att förmedla affären.

Ladda hem blankett & bestämmelser för överlåtande av spelrätt ››

 

Jag vill sälja spelrätt:


Hasse Sandström - 0708-100310

Sara o Ulf Palmqvist 0734-185376 / ulf.palmqvist@saabgroup.com

Erik Kvissberg - erik.kvissberg@gmail.com

Lars Stavlind - stavlind@yahoo.se

Rikard Sagent - 0708-987778 / rikard.sagent@gmail.com

Russell Sparham russell_init@hotmail.com

Janeric Lindquist 070-5803188 / janericl50@gmail.com

Mikael Andersson 0709-245398 / mikael.andersson@vidingsjo.se

Eva o Robert Libom 076-8556519 / robert.libom@assemblin.se

Thony Eriksson 070-9578218 / thony.eriksson@specialfastigheter.se

Britt-Inger Elfström 0709-184129 / brittinger.elfstrom@gmail.com

Mats Edberg 0708-218837 / medberg@gmail.com

Olivia o Magnus Forsberg m.forsberg@gmail.com

Svante Engelbrektsson 073-4345758 / svante.engelbrektsson@gmail.com

Britt-Marie Mobärg 070-5554983 / milton.mobarg@bahnhof.se

Tony Gran 0722-470054 / tonygran@linkoping.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Jag vill köpa spelrätt:

Johan Broms 0734-180169 / bromma69@gmail.com

Jonas Nilsson 073-4187489 / jonas.nilsson2@saabgroup.com

Niclas Kaller kockenkaller@gmail.com

Henrik Strandberg 070-3209318 / hstrand22@gmail.com

Kristian Bergström 0708-987287 / kristian.bergstrom@hotmail.com

Niclas Claesson nc@niccla.se

 

 

 

 

 

Landeryds Golfklubb

Landeryds Golfklubb
Bogestad Gård
585 93 Linköping
Östergötland
013-36 22 00

› Kontaktuppgifter och ekonomi

› Hitta till Landeryd (Norra + Södra banan)
› Hitta till Vesterby (Vesterby + Boende)

Webbkamera Landeryd