Sälja / Köpa spelrätt

 

 

 

 

Önskar du köpa eller sälja en spelrätt? Skicka ditt namn och kontaktuppgifter till klubben via e-post kansli@landerydsgolf.se. På den här sidan publicerar vi sedan ditt namn och kontaktuppgifter (ej pris) för att förmedla affären.

Ladda hem blankett & bestämmelser för överlåtande av spelrätt ››

 

Jag vill sälja spelrätt:

 

Erik Kvissberg - erik.kvissberg@gmail.com

Lars Stavlind - stavlind@yahoo.se

Rikard Sagent - 0708-987778 / rikard.sagent@gmail.com

Russell Sparham russell_init@hotmail.com

Eva o Robert Libom 076-8556519 / robert.libom@assemblin.se

Thony Eriksson 070-9578218 / thony.eriksson@specialfastigheter.se

Olivia o Magnus Forsberg m.forsberg@gmail.com

Britt-Marie Mobärg 070-5554983 / milton.mobarg@bahnhof.se

Tony Gran 0722-470054 / tonygran@linkoping.se

Göran Revelj 0709-434244 / leif.revelj43@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jag vill köpa spelrätt:

Johan Broms 0734-180169 / bromma69@gmail.com

Jonas Nilsson 073-4187489 / jonas.nilsson2@saabgroup.com

Niclas Kaller kockenkaller@gmail.com

Henrik Strandberg 070-3209318 / hstrand22@gmail.com

Kristian Bergström 0708-987287 / kristian.bergstrom@hotmail.com

Niclas Claesson nc@niccla.se

Victor Stenmark  v.stenmark@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Landeryds Golfklubb

Landeryds Golfklubb
Bogestad Gård
585 93 Linköping
Östergötland
013-36 22 00

› Kontaktuppgifter och ekonomi

› Hitta till Landeryd (Norra + Södra banan)
› Hitta till Vesterby (Vesterby + Boende)

Webbkamera Landeryd